TOSFED Yıldızını Arıyor

TOSFED Yıldızını Arıyor Elemeleri Devam Ediyor


2017 yılından bu yana FIAT ana sponsorluğunda gerçekleştirilen ‘TOSFED Yıldızını Arıyor’ sosyal sorumluluk projesi ile otomobil sporlarına meraklı genç sürücülere büyük bir imkan sunmaya devam ediyor. 28 yaş ve altındaki ehliyet sahibi tüm sürücülerin katılımına açık olan ve bu yıl dördüncü kez düzenlenen projenin 2022’deki ikinci faz elemeleri için, 02 Ağustos’a kadar sürecek kayıt dönemi devam ediyor.

Tüm katılımcıların Fiat Egea yarış otomobilleri kullanarak zaman karşı yarışacağı elemeler, 31 Ağustos-02 Eylül tarihleri arasında İzmit Körfez Yarış Pisti’nde özel olarak hazırlanacak parkurda yapılacak. Bu elemelerde en başarılı olan 25 sürücü, bir sonraki aşamada ileri seviye eğitimler ve final elemelerine katılma hakkını elde edecekler.

Final elemelerinin ardından en hızlı ve başarılı olan 10 erkek ve 4 kadın sürücü ise, hiçbir bedel ödemeden Fiat Egea yarış otomobilleri ile üç yarışlık 2022 TOSFED Yıldızını Arıyor serisinde yarışma imkanı bulacak. Kendine güvenen tüm gençler, ikinci eleme fazının lisans ve kayıt işlemleri için 02 Ağustos tarihine kadar www.tosfedyildiziniariyor.com sitesi üzerinden başvuru yapabiliyor.

TOSFED Yıldızını Arıyor
TOSFED Yıldızını Arıyor 2023 Başlıyor
TOSFED Yıldızını Arıyor
TOSFED Yıldızını Arıyor Elemeleri Tamamlandı
TOSFED Yıldızını Arıyor
TOSFED Yıldızını Arıyor 2022’de Devam Ediyor