Aktiviteler


Şampiyonalar
Federasyonumuz organizatör kulüpleri tarafından TOSFED Sportif Direktörlük onayı ile uluslararası ve ulusal düzenlemelere ve güvenlik önlemlerine uygun olarak düzenlenen Ulusal Pist, Karting ve Rallikros yarışmaları.

Açık Pist Günleri
Motosiklet ve otomobil tutkunları için açık pist günleri, kontrollü ve güvenli bir çerçevede tüm gün boyunca pratik yapmak ve becerilerini geliştirmek için düzenlenen günlerdir.

Pist Günleri
Bireysel etkinlik sahipleri, özel organizasyon sahipleri ve kulüpler tarafından düzenlenen, uygun görülen düzenlemeler ve güvenlik önlemleri çerçevesinde otomobil sporları tutkunlarının katılım sağlayabildiği, yarışabildiği ve sürüş heyecanını yaşayabildiği günlerdir.

Okullar/Sürüş Akademileri
Güvenli sürüş, ileri sürüş eğitimleri veren okullar ve akademilerin düzenlediği eğitimlerin yer aldığı günlerdir.

Test Sürüşleri
Yıl boyunca uygun tarihlerde sporcular, takımlar, medya ve medya kuruluşları tarafından otomobil ve motosiklet dahil olmak üzere yapılan test sürüşleridir.

Karting
TOSFED Körfez Yarış Pisti içerisinde bulunan 950 metre uzunluğundaki Karting Pistinde yaş sınırı olmaksızın etkinlikler ve antrenmanlar yapılabilmektedir.

Lisanslı Sporcu Günleri
Yıl boyunca Pazartesi günleri ilgili sezonda TOSFED tarafından verilen sürücü-yarışmacı lisansına sahip sporcularımızın ücretsiz antrenman yapabildikleri günlerdir.